Ciekawe akcje Wisły Płock skierowane dla najmłodszych. Wysyłajcie zgłoszenia

Już po raz drugi w sezonie 2017/2018 Wisła Płock organizuje akcję “Po szkole na Stadion”, w której na najbliższy ekstraklasowy mecz Nafciarzy zaprasza uczniów ze szkół podstawowych z Płocka oraz powiatu płockiego.

– W związku ze zbliżającym się spotkaniem pomiędzy Wisłą Płock, a Arką Gdynia chcieliśmy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci uczęszczające do płockich szkół podstawowych oraz placówek z terenu powiatu płockiego na wspólne przeżywanie sportowych emocji na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Jednocześnie przypominamy szkołom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została już wystosowana informacja o tej akcji – czytamy na stronie rodzimego klubu piłkarskiego.

Jedyne co trzeba zrobić, aby w sobotę 2 grudnia 2017 roku o godzinie 15:30, wziąć udział w pojedynku, który zostanie rozgrywany w ramach 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której należy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów. Przy czym opiekun dziecka, musi mieć ukończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie tutaj.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do czwartku 30 listopada do godziny 23:59, należy dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: mateusz.lenkiewicz@wisla.plock.pl.

Podobnie jak na meczu 11. serii gier z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, Wisła organizuje dwie akcje skierowane do najmłodszych kibiców Nafciarzy. Oprócz “Po szkole na Stadion“, podczas zbliżającego się meczu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock, a Arką Gdynia, odbędzie się akcja “Z boiska na Stadion”.

Na najbliższe spotkanie Wiślaków z Arkowcami klub oprócz uczniów ze szkół podstawowych w Płocku oraz powiecie płockim, serdecznie zaprasza również młodych piłkarzy, trenujących na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jednocześnie organizatorzy przypominają klubom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została już wystosowana informacja o tej akcji.

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w tym wydarzeniu, to wypełnić listę, na której należy wpisać imiona, nazwiska oraz numery PESEL dzieci i opiekunów. Gotowy do wypełnienia formularz znajdziecie tutaj.

I podobnie jak w akcji “Po szkole na stadion” poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do czwartku 30 listopada do godziny 23:59, należy dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock, sposobami wymienionymi wcześniej.

Wisła Płock serdecznie zaprasza i oczekuje na Wasze zgłoszenia.

 

Źródło i fot: Wisła Płock