Bilety na Reggaeland 2016 rozdane. Konkurs roztrzygnięty

Trzy, dwa, jeden…STOP! No niestety to koniec naszego konkursu. Jesteście wspaniali. Niby zakończenie konkursu miało być w piątek, ale okazuje się, że trafiliśmy w Wasz gust i otrzymaliśmy bardzo dużo e-maili z prawidłową odpowiedzią.

Oczywiście poszło Wam bez problemu – chodziło o warszawską grupę Johny Rockers, która wygrała konkurs Reggaeland Debiuty 2015. W nagrodę wystąpi na tegorocznej 11. edycji Reggaelandu. Przyponijmy. Grupa Johny Rockers to jedenaście osób kipiących niesamowitą energią. Fantastyczny wokalista, a do tego gitary, perkusja, instrumenty perkusyjne, trąbka, skrzypce i wiolonczela – to wszystko razem tworzy niezwykły klimat.

Osoby, które jako pierwsze odpowiedziały prawidłowo na nasze pytanie, zostały już powiadomione pocztą elektroniczną. Bilety zostaną dostarczone pocztą tradycyjną na adres podany w korespondencji elektronicznej na naszą redakcyjną skrzynkę. Podajemy zwycięzców konkursu: Małgorzata K., Dawid Ł., Martyna L., Andżelika P., Piotr W., Krystian A., Kamil P., Igor A., Karolina L. i Piotr K. – oto 10 zwycięzców w konkursie Reggaeland 2016. Serdecznie gratulujemy 🙂

Zapraszamy także, do odwiedzania naszej strony bo jak sami wiecie przed nami lato, a co za nimi idzie…fala płockich festiwali. Zapewniamy, że na każdy z nich będziemy mieli dla Was bilety 🙂

Przykro nam, że nie wszyscy którzy nadesłali prawidłową odpowiedź mogli wygrać. Ale w imieniu organizatorów festiwalu czyli Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki zachęcamy do zakupu biletów, które do dziś, 30 czerwca możecie nabyć w cenie 60 zł na całe dwa dni imprezy.  Można je kupić na stronie Ticketpro, w punktach sprzedaży stacjonarnej tj. Empik czy Media Markt (dokładny wykaz punktów sprzedaży na stronie Ticketpro.pl) oraz w Bileterii Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (Płock, ul. Tumska 9a).

Organizatorzy zachęcają również do skorzystania z darmowej aplikacji mobilnej Reggaelandu dostępnej w sklepie Google Play i AppStore, w której znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji festiwalu. Nowością jest także darmowa aplikacja „MiastO!Żyje” gromadząca informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych odbywających się w Płocku, dostępna w sklepie Google Play, a wkrótce również i w AppStore.