Bilety na najbliższy mecz Nafciarzy już dostępne. Gdzie je kupić?

Bilety na kolejne domowe spotkanie Wisły Płock, w którym w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy, drużyna Jerzego Brzęczka zmierzy się z Koroną Kielce, można już zaopatrywać się we wszystkich punktach sprzedaży! 

Tak jak informował już wcześniej rodzimy klub, najpierw uruchomili internetową sprzedaż wejściówek oraz tę w salonikach prasowych Kolporter i supermarketach “Piotr i Paweł”. Od wtorku 6 marca wejściówki można nabyć:

– przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,
– w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00),
– w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),
– w supermarketach „Piotr i Paweł” (Galeria Wisła – Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty – Płock, ul. Tysiąclecia 2A),
– na stoisku klubowym w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20).

Mecz z Koroną zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ obu drużynom niewiele brakuje do zapewnienia sobie gry w grupie mistrzowskiej. – W sobotę 10 marca o godzinie 20:30 postaramy się wykonać kolejny krok w kierunku realizacji tego celu. Do tego potrzebne jest jednak Wasze wsparcie z trybun, przy którym Nafciarzom gra się o wiele lepiej – czytamy na stronie Wisły Płock. Korzystając z okazji przypominamy, że starcie z kielczanami będzie przedostatnim w ramach akcji Zimowy Piątak.

Dodatkowo, pamiętajcie, że najwytrwalsi uczestnicy meczu z Cracovią zgodnie z zapowiedzią dostaną od nas darmowe bilety na Koronę, które będą mogli odebrać w naszych punktach sprzedaży, w tym również przez Internet.

Warto również zauważyć, że przed pojedynkiem z kielczanami w sobotę 10 marca w godzinach 10:00-14:00 na parkingu przy Carrefour Market (Płock, ul. Przemysłowa 1) odbędzie się akcja poboru krwi “Krople Życia Dar Wiślackich Serc“, organizowana przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. Każdy kto weźmie udział w akcji także otrzyma od naszego klubu darmową wejściówkę na Koronę.