Andrzej Piaseczny wystąpi niebawem przed płocką publicznością. Zaśpiewa swoje największe przeboje

Śpiewa m.in. takie przeboje jak: “Niecierpliwi”, “Prawie do nieba”, “Imię deszczu”, “Chodź, przytul, przebacz” czy “Śniadanie do łóżka”. Hity, które wykonuje nuci cała Polska. Mowa o Andrzeju Piasecznym, czyli Piasku, który niebawem da koncert w Płocku.

Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Przed płocką publicznością wystąpi w sobotę, 27 kwietnia, o godz. 18 na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23.

Pierwsze sukcesy wokalisty to początek lat dziewięćdziesiątych i występy w rockowym zespole Mafia. Jednak ogromną popularność – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej – przyniosła Andrzejowi Piasecznemu płyta nagrana z saksofonistą De Mono Robertem Chojnackim. A hity “Budzikom śmierć”, Prawie do nieba” i “Niecierpliwi” nuciła cała Polska. Album pokrył się podwójną platyną.

W 1998 roku artysta rozpoczął solową karierę. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta “Piasek” z singlowymi przebojami “Mocniej” i “Jeszcze bliżej”. Dekadę temu prawdziwą sensacją okazał się krążek “Spis rzeczy ulubionych”, nagrany wspólnie z Sewerynem Krajewskim – ikoną polskiej sceny muzycznej, twórcą wielu niezapomnianych hitów Czerwonych Gitar. Był to wówczas najchętniej kupowany album w Polsce.

Andrzej Piaseczny nagrywał również ze Stanisławem Soyką, Krzysztofem Krawczykiem i Janem Borysewiczem. Jest laureatem prestiżowych nagród: Telekamery, SuperJedynek, Eska Music Awards i Bursztynowego Słowika. Spełnia się także w roli jurora w popularnym programie “The Voice of Poland”. W siódmym sezonie widowiska, jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję. Na koncercie w Płocku artysta zaśpiewa swoje największe przeboje .

Bilety można kupić przez strony internetowe kupbilecik.pl oraz biletyna.pl, a także u organizatora tel. 669 179 886 tel. 602 757 446. Ich cena to od 140 zł do 160 zł. 

 

Fot. Materiały prasowe.