Akustyczny koncert Antka Smykiewicza w Galerii Wisła

Galeria Wisła po raz kolejny przygotowała muzyczną niespodziankę dla swoich klientów – powiedziała Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła. – W sobotę, 2 grudnia, o godzinie 18.00 rozpocznie się akustyczny koncert Antka Smykiewicza. To jeden z najciekawszych, funkcjonujących na naszej rodzimej scenie, głosów młodego pokolenia – dodała.

Akustyczny koncert Antka Smykiewicza będzie zwieńczeniem obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, akcji zorganizowanej po raz kolejny w Galerii Wisła, we współpracy z Urzędem Miasta Płocka.

Antek Smykiewicz to na co dzień to wokalista swojego autorskiego zespołu Ściana Wschodnia, kompozytor i autor tekstów. Zajął drugie miejsce w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz doszedł do półfinału 7. edycji programu Must Be The Music.

Jego debiutancki singiel “Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Otrzymał status diamentowej płyty w kategorii “Muzyka Rozrywkowa”. Teledysk do singla odnotował liczbę ponad 30 milionów wyświetleń. 6 maja 2016 roku miała z kolei miejsce premiera debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza “Nasz Film”, a 21 października ukazała się reedycja albumu “Nasz Film Deluxe Edition”, którą promuje singiel “Cud”.

Galeria Wisła istnieje na mapie koncertowej Płocka, dzięki organizowaniu koncertów najpopularniejszych gwiazd – stwierdziła Magdalena Michalska. – W Galerii odbyły się już między innymi koncerty Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Dawida Kwiatkowskiego, Natalii Nykiel, czy Mroza – zakończyła.

Fot. Galeria Wisła