Tragedia na drodze w gminie Drobin. Samochód przygniótł kobietę [FOTO]

image_pdfimage_print

Dziś, czyli we wtorek, doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku w miejscowości Kłaki – gm. Drobin. Aby ratować poszkodowane w zdarzeniu osoby na miejscu byli strażacy PSP w Płocku, z OSP Drobin, karetki Pogotowia Ratunkowego, helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policja.

– Kierująca fordem mondeo, 32-letnia mieszkanka powiatu płockiego, jadąc od Drobina w kierunku miejscowości Sędek, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze – relacjonowała Portalowi Płock sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

– W rezultacie zjechała na pobocze, a samochód dachował. Kobieta wypadła z auta i została przez pojazd przygnieciona. Lekarz z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na miejscu stwierdził zgon 32-latki. W samochodzie były dwie inne kobiety, w tym jedna w ciąży, a także dwoje dzieci. Zostali przetransportowani do szpitala w Płocku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Strażacy z OSP Drobin na Facebooku poinformowali, że do zdarzenia wyjechali o godz. 10.40. Na miejscu były trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Płocka, cztery policyjne radiowozy i trzy zespoły ratownictwa medycznego.

Fot. OSP Drobin.