TK Maxx zajmie dwa poziomy w galerii handlowej Wisła

image_pdfimage_print

TK Maxx to brytyjska marka oferująca ubrania dla kobiet i mężczyzn, a także produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria i produkty dla domu, przejęła już swoją nową powierzchnię w Galerii Wisła w Płocku. Od 18 kwietnia zacznie tam działać dwupoziomowy i zarazem pierwszy w mieście sklep tej firmy.

– TK Maxx to kultowa już marka na europejskim rynku handlowym, celująca w rynki o największym potencjale rozwoju. Stąd wejście TK Maxx do Płocka potwierdza zarówno atrakcyjność biznesową miasta, jak również wskazuje na rosnącą siłę nieco mniejszych rynków handlowych w Polsce.

Oczywiście debiut firmy w Płocku to przede wszystkim doskonała wiadomość dla mieszkańców, którzy od 18 kwietnia będą mogli korzystać z niezwykle bogatej oferty sklepu, oferującego ubrania, kosmetyki, obuwie, czy akcesoria do domu największych światowych marek w cenach do 60 proc. niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie – komentuje Hubert Oleksiak, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych JLL.

Fot. Galeria Wisła.