Przebudowa alei Roguckiego z nominacją na “Modernizację Roku”. Głosujemy…

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie inwestycje, które doczekały się realizacji w naszym mieście, podbijają serca organizatorów prestiżowych konkursów. Na płockim koncie są już dwa ogromne przedsięwzięcia, które doczekały się nominacji.  

Kilka dni temu pisaliśmy o nominacji “Zagospodarowania nabrzeża wiślanego w Płocku” w prestiżowym konkursie Top Inwestycje Komunalne 2019. Kolejną nominacją jest “Przebudowa alei Antoniego Roguckiego i zagospodarowanie terenów przyległych do alei w Płocku”, która kandyduje do zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku”.

Oprócz komisji konkursowej swojego faworyta wybiorą także internauci. Zachęcamy do głosowania i wsparcia płockiej inwestycji. Plebiscyt już trwa. Pierwszy etap głosowania zakończy się 21 maja. Zagłosować można za pośrednictwem strony internetowej konkursu – Modernizacja Roku – Przebudowa alei Antoniego Roguckiego i zagospodarowanie terenów przyległych do alei w Płocku. Głosować można wielokrotnie. Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla głosujących.

Przypominamy, że cały czas możecie oddawać swoje głosy na Top Inwestycje Komunalne – Zagospodarowanie nabrzeża wiślanego w Płocku.

Fot. UMP.