Fajny konkurs galerii Mazovia. Selfie w roli głównej

image_pdfimage_print

Pora letnia to najlepszy czas, by zwrócić się w stronę słońca, w przenośni i dosłownie. Galeria Mazovia, chcąc towarzyszyć płocczanom w pozytywnym projekcie na letnią fotografię „selfie”, ogłosiła ciekawy konkurs.

Z początkiem czerwca Galeria Mazovia rozpoczęła casting „Zostań Twarzą Mazovii”. Konkurs organizowany jest m.in. w mediach społecznościowych, tj. na Facebooku i Instagramie. Modelami w castingu mogą zostać zarówno pełnoletnie kobiety, jak i mężczyźni. Wystarczy wysłać do końca czerwca poprawnie wypełnione zgłoszenie wraz ze zdjęciem portretowym i fotografią własnej sylwetki.

Zwycięzca projektu „Zostań Twarzą Mazovii” weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i znajdzie się w przekazach kampanii wizerunkowej Galerii Mazovia. To szansa dla tych, którzy chcą zaistnieć jako modelki i modele, a także wziąć udział w letnim projekcie fashion. Jest to okazja również dla tych, którzy chcą pochwalić się przed szerszą publicznością swoim pomysłem na letni wygląd i modową stylizację.

– Jednym z celów organizowania konkursu jest zachęcanie społeczności lokalnej do kreowania własnego stylu modowego razem z Galerią Mazovia i ofertą jej sklepów. Mamy nadzieję, że akcja „Zostań Twarzą Mazovii” zainteresuje dużą grupę osób, nie tylko w mediach społecznościowych – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, dyrektor galerii Mazovia.

Zgłoszenia do projektu można wysyłać do 30 czerwca, za pośrednictwem Facebooka lub Instagrama, jak również na adres: konkurs@galeriamazovia.com.pl. Szczegóły uczestnictwa w konkursie zamieszczone są w regulaminie akcji na stronie płockiej galerii handlowej.

Fot. Archiwum “Dziennika Płockiego”.