Poszkodowani to dzieci, rowerzysta, motocyklista i jego pasażerka

image_pdfimage_print

Podczas minionego weekendu doszło do trzech niebezpiecznych wypadków. Jeden z niech wydarzył się na płockiej ulicy, a dwa na drogach powiatu płockiego: w Łącku i Sikorzu. 

O wypadku, który zdarzył się w sobotę na ulicy Wyszogrodzkiej pisaliśmy w informacji: Potrącenie dwójki dzieci na ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku. Następny wypadek również wydarzył się w sobotę, 26 maja, w miejscowości Sikórz. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący rowerem, 15-letni chłopiec, jadąc drogą powiatową, z wzniesienia w dół, na łuku drogi stracił panowanie nad rowerem i uderzył w drzewo. Chłopak doznał złamania 9-ciu żeber i został zabrany do szpitala – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP Płock. 

Z kolei w Łącku, również w sobotę kilka minut przed godz. 19:00 kierujący saabem, 23-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu motocykliście, 29-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem i jego pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala – relacjonuje rzecznik prasowy płockiej Policji.