Potrącenie dwójki dzieci na ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

– Dziś kilka minut po godzinie 11 na ulicy Wyszogrodzkiej doszło do potrącenia dwójki dzieci na przejściu dla pieszych – informuje nas Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP Płock.

– Na chwilę obecną nie jestem w stanie udzielić bliższych informacji o zdarzeniu – tłumaczy. – Na ulicy Wyszogrodzkiej utworzył się bardzo duży korek i raczej kierowcy niech wybierają alternatywne drogi, aby objechać miejsce zdarzenia – dodaje. Ruch samochodów na ulicy Wyszogrodzkiej jest sparaliżowany.

W miarę napływu informacji z płockiej Policji będziemy informować naszych Czytelników o przyczynach i skutkach zdarzenia. 

AKTUALIZACJA 

Dzisiaj około 11.15 na ul. Wyszogrodzkiej w rejonie salonu samochodowego vw doszło do potrącenia dwójki dzieci na oznakowanym przejściu dla pieszych – dokładnie opisuje zdarzenie Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem toyota land cruiser, 75-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc w kierunku Płocka i omijając samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszych, potrącił dwoje dzieci przechodzących przez to przejście – relacjonuje wypadek. W wyniku zdarzenia dzieci doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwają ich badania.

W związku ze zdarzeniem pas ul. Wyszogrodzkiej w kierunku Płocka jest całkowicie zablokowany, dlatego też kierowcy powinni wybierać alternatywne drogi dojazdu do Płocka. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej 2 godziny do ok. 14.40.

Fot. Czytelnik.