Uwaga! Ograniczenia w ruchu. Garmin Iron Triathlon Płock 2018

image_pdfimage_print

W niedzielę 20 maja w Płocku odbędzie się inauguracja największego i najstarszego cyklu zawodów triathlonowych w Polsce. W zawodach weźmie udział około 1000 zawodników z całego kraju. Mieszkańcy Płocka, Maszewa oraz Brwilna muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na ograniczenia w ruchu samochodowym.

W niedzielę 20 maja w godz. od 9:00 do 16:00 zamknięte dla ruchu kołowego będą następujące ulice Płocka: Stary Rynek, Grodzka, Kozia, Małachowskiego, Teatralna, Narutowicza, Okrzei, Jerozolimska, Piekarska, Kazimierza Wielkiego, Zduńska, Parowa, Szpitalna oraz droga wojewódzka nr 562 na odcinku Płock-Murzynowo.

Od godziny 14:30 planuje się otwarcie dla ruchu pojazdów ul. Szpitalnej, ul. Kazimierza Wielkiego oraz drogi wojewódzkiej nr 562 na odcinku Płock-Murzynowo.

Uwaga! W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników prosimy o niepozostawianie samochodów na trasie zawodów. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt ze służbami porządkowymi zabezpieczającymi trasę.

Szczegółowa mapa przebiegu tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie organizatora – http://irontriathlon.pl/triathlon-plock/trasa/.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie. Ruchem kierować będą funkcjonariusze płockiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej oraz pracownicy ochrony. Osoby, które planują wyjazd pojazdami ze swoich posesji w godzinach, kiedy ulice będą wyłączone z ruchu, prosimy o pozostawienie pojazdów przed godziną 9:00 w niedzielę 20 maja poza strefą zamknięta dla ruchu.

Info: Urząd Miasta Płocka.

Fot. Archiwum “Dziennika Płockiego”.