Dwa wypadki – pierwszy w Płocku, drugi w powiecie. Cztery osoby w szpitalu

image_pdfimage_print

W poniedziałek, 14 maja, doszło do dwóch wypadków. Pierwszy z nich miał miejsce w Płocku, drugi w miejscowości Ciółkowo. Konsekwencją zdarzeń było to, że cztery osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło w Płocku na skrzyżowaniu ul. Bielskiej i ul. Chopina. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem suzuki, jadąc ulicą Chopina, wjechał na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, wymuszając pierwszeństwo przejazdu kierującemu vw golfem, który jechał ulicą Bielską. W wyniku zdarzenia kierujący oraz pasażerka suzuki zostali ranni i przewiezieni do szpitala – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP Płock.

Drugi wypadek zdarzył się w miejscowości Ciółkowo gm. Radzanowo. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem honda, wykonując manewr skrętu w lewo na teren stacji paliw, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem bmw, doprowadzając do zderzenia. Następnie w wyniku działania sił powstałych podczas uderzenia, pojazdy zderzyły się z samochodami skoda i alfa romeo. W zdarzeniu zostały ranne 2 osoby, które przewieziono do szpitala – tłumaczy rzecznik prasowy policji.

Policja nie posiada informacji, aby obrażenia zagrażały życiu poszkodowanym w wypadkach.