Bez wątpienia na to zasługuje. Właśnie on – Krzysztof Misiak!

image_pdfimage_print

“5.1” – płyta o takim właśnie tytule ukazała się w lipcu ubiegłego roku. Zawiera autorski materiał muzyczny, bardzo dobrze znanego płocczanina, muzyka, nauczyciela, gitarzysty – Krzysztofa Misiaka. Kapituła plebiscytu “Z Tumskiego Wzgórza” uznała płytę za jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych ubiegłego roku.

Teraz wszystko w waszych rękach. Wystarczy jedynie zagłosować na to wydarzenie w kategorii “Kultura”. Wyślijcie SMS o treści KUL.8 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto), można również głosować za pomocą kuponów, które znajdziecie w papierowym wydaniu “Tygodnika Płockiego”.

Zachęcamy do głosowania na płockiego artystę. Dlaczego? Bo oprócz tego, że Misiak to niezwykły talent muzyczny, to także wspaniały i pracowity człowiek, który dla rozwoju kultury w naszym mieście zrobił, robi i będzie robił bardzo wiele. Do tego wszystkiego jest niezwykle pogodny, pełen optymizmu i skromności. Generalnie – fajny gość. A miedzioryt z Tumskim Wzgórzem w jego rękach byłby na pewno super prezentem od płocczan. Sprawmy zatem Krzysztofowi Misiakowi niezwykłą niespodziankę.

Dodamy jedynie, że na głosujących w plebiscycie czekają super nagrody, czyli prócz tego, że zrobicie kawał dobrej roboty, to także możecie wygrać i wy. Głosy możecie oddawać do 29 marca. Wystarczy wysłać SMS lub wyciąć i wypełnić kupon, a potem wysłać lub zanieść do siedziby “Tygodnika Płockiego”.

Więcej o Krzysztofie Misiaku i jego płycie dowiecie się z naszego artykułu: Intryguje i wciąż zadziwia. Jak sam mówi: staram się….

 

 

Fot. Zdjęcie główne: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.