Zmieniło się prawie wszystko. Wkrótce wielkie otwarcie!

image_pdfimage_print

Rock’69 to jedyny w mieście klub o charakterze rockowym. Widnieje na kulturalnej mapie Płocka niezmiennie od blisko 20 lat, chociaż właściwa historia tego miejsca rozpoczęła się jeszcze wcześniej.

Lokal mieści się w centrum płockiej starówki, a jego dziedziniec to najlepiej znane miejsce koncertowe w mieście. Na początku września klub zmienił właściciela i został zamknięty w związku z remontem, którego efekt będzie można zobaczyć już 14 października podczas wielkiego otwarcia.

Nowe logo, odmienione wnętrze i nowa oferta – zmieniło się właściwie wszystko, oprócz nazwy i rockowego charakteru. W pracach nad nowym wystrojem uczestniczył Szymon Chwalisz – artysta znany m.in. ze współpracy z Przystankiem Woodstock. Na potrzeby tego festiwalu ozdabia gitary oryginalnymi wzorami. Jego rysunki znalazły się na ścianach klubu. Poza tym w Rock’69 pojawiły się także elementy nawiązujące do lokalnej sceny rockowej i oryginalny bar z nowymi propozycjami napojów i przekąsek. Lokal wzbogacił się również o nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie, ciekawe dekoracje oraz duży ekran, na którym będzie można oglądać najważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe.

Szczegóły dotyczące nowego oblicza klubu pozostaną owiane tajemnicą do dnia jego otwarcia, któremu będzie towarzyszyć “Oldschool Rock’n’Roll Party”, czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez specjalnego gościa z Warszawy –  DJ Bigosa.

Rock’69 przy Placu Narutowicza 2 otwiera swoje podwoje 14 października już o godzinie 18.00, a rozpoczęcie oficjalnej części planowane jest na godzinę 20.00. Wejście jest bezpłatne.

Dzień później, w niedzielę 15 października, odbędzie się premierowa edycja „STAND-UP PŁOCK”. W klubie wystąpią komicy Paweł Chałupka i Patryk Czebańczuk, a wszystko rozpocznie się o godzinie 19:30. Bilety w cenie 20/25 zł można kupować do piątku, mimo jeszcze trwającego remontu w klubie w godzinach 17.00 – 20.00 oraz w sobotę podczas inauguracji jego działania.

Oficjalny profil klubu na FB: https://www.facebook.com/rock69plock/ 

Wydarzenie na FB (sobota): http://bit.ly/2gaM88k 
Wydarzenie na FB (niedziela): http://bit.ly/2yeTrCG
Źródło: Materiały prasowe.