Kolejna oferta MOSiR. Centrum Terapii Hiperbarycznej w Płocku

image_pdfimage_print

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomił nową usługę. W  Centrum Terapii Hiperbarycznej przy ulicy Lasockiego  14, w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Płocku pacjenci mogą korzystać z jednej z najnowocześniejszych komór hiperbarycznych na świecie.

Komora hiperbaryczna czyli leczenie czystym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia ma wiele zastosowań w medycynie. Terapia ta jest wykorzystywana w medycynie konwencjonalnej przez sportową do medycyny estetycznej. Komora hiperbaryczna stosowana jest m.in. w: terapii autyzmu, rehabilitacji neurologicznej i kardiologicznej, leczeniu głuchoty nagłej, ortopedii, onkologii i wielu innych dziedzinach. Terapia tlenem jest coraz częściej stosowana w medycynie sportowej (jako regeneracja po ciężkich treningach lub przyśpieszenie rekonwalescencji po kontuzjach) oraz
w estetycznej (wpływa na odmładzanie).

Centrum będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w sobotę od godziny 8.00 do 16.00 z wyłączeniem świąt. Rejestracja pacjentów odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 16.00 osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Cena jednorazowego zabiegu trwającego 60 minut to 150 złotych. Jednak MOSiR Płock wychodząc naprzeciw pacjentom oferuje 5 pakietów – od 10 do 30 wejść – dzięki którym pacjent może zaoszczędzić nawet 750 złotych!

Więcej informacji można uzyskać na miejscu w Centrum Terapii Tlenowej, telefonicznie pod nr tel. 885 997 948 lub na stronie MOSiR Płock. – Praca Centrum w godzinach 16.00-20.00 oraz w soboty uzależniona jest od grafiku rezerwacji –  zalecane jest potwierdzenie telefoniczne – informuje Sebastian Dymek, z płockiego MOSiR – u. 

Fot. centrum-hiperbaryczne.pl