Zbliża się wyjątkowa noc [aktualizacja]

Nieco ponad tydzień został do niecodziennego wydarzenia jakim jest Night Power 2013 Grand Prix.

Czwarta runda Night Power 2013 odbędzie się już 24 sierpnia w Płocku na ulicy Wyszogrodzkiej w okolicach centrów handlowych. Początek imprezy zaplanowany jest już na godzinę 16. Co jednak stanowi największą atrakcję tego wydarzenia, wyścigi potrwają do późnych godzin nocnych. Na fanów wysokooktanowej adrenaliny czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Zawodnicy wystartują w siedmiu klasach. Załogi z całej Polski będą walczyć o nagrody wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Legalne, uliczne, nocne wyścigi odbędą się na dystansie 1/8 mili według odrębnych klas: Diesel, Mini, Street, Street+, Turbo FWD, Turbo RWD/AWD, Open. Dodatkowo zostanie rozegrana klasa motocykli Speedbike. Ponadto na torze zobaczymy najszybsze w Polce motocykle dragowe „Speedbike”, pokazy kaskaderów na motorach Wheeliholix, a także wyścigi pokazowe.

Night Power to jednak nie tylko wyścigi na torze, ale również atrakcje w specjalnie przygotowanym miasteczku. Powstanie tutaj park maszyn, w którym zobaczymy między innymi samochody wyścigowe, rajdowe czy luksusowe auta sportowe. Odbędą się także pokazy ratownictwa medycznego. Na tym nie koniec. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Z myślą o nich powstanie strefa dzieci, a w niej miasteczko ruchu drogowego oraz specjalnie przygotowane konkursy z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie na drodze. W miasteczku wyścigów stanie też scena, na której zaprezentują się sponsorzy, jak również odbędą się konkursy dla uczestników imprezy oraz koncerty zespołów muzycznych. Wystąpi między innymi Klub Zdesperowanych Romantyków, Holy Water oraz Vannessa.   

Wszystkich, którzy chcą wcześniej poczuć atmosferę Night Power zapraszamy na before party do Klubu Soho już w najbliższą sobotę Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Klub zamieni się w tor wyścigowy, nie zabraknie także specjalnie przygotowanych na tę okazję nightpowerowych drinków, imprezowych gadżetów i pięknych hostess.
Specjalnie dla zawodników zostanie zorganizowany turniej w kręgle. Zawodnicy proszeni są o zgłaszanie chęci udziału w turnieju na adres zawodnicy@nightpower.pl. Można zgłaszać się pojedynczo lub w team-ach.

Wcześniej, dokładnie w godzinach 13 – 18 organizatorzy zapraszają na pokaz oklejania samochodów przed galerią Mazovia. Każdy będzie mógł także zagrać na najnowszym democarze SONY.

Co ważne, na fanów wysokooktanowej adrenaliny czekają już bilety w przedsprzedaży, w cenie 10 zł na stoisku Pro-Fun na I piętrze w Galerii Mazovia.

Impreza Night Power jest organizowana pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka.

Zapraszamy również na https://www.facebook.com/NIGHT.POWER.LEGALNE.SCIGANIE