Naucz się robienia niezwykłych zdjęć

Chcesz robić piękne zdjęcia w ciężkich warunkach? Czarować innych swoimi fotografiami? Robić je bardziej świadomie? Zgłoś się na kurs „Podróże z Fotografią”. Nie masz pewności, czy to coś dla Ciebie? – wybierz się na pokazową lekcję 1 marca o 10.00  w Sushi Samurai.

Adresatami kursu „Podróże z Fotografią” są wszyscy właściciele aparatów fotograficznych, którym wydaje się, że mogliby realizować swe pasje, zajmując się fotografią podróżniczą.

– Przekażemy wszystkim zainteresowanym nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również i praktyczną – zapewniają organizatorzy całego przedsięwzięcia. – W programie planujemy między innymi zajęcia plenerowe.

Organizatorzy kursu pokażą uczestnikom, jak pakować się na dalszą lub bliższą wyprawę, na czym polega zabawa portretem – twarzą i nastrojami ludzi; na czym polega „strzał z biodra” – jak robi się nietypowe kadry, zdjęcia z ruchu; na czym polega fotografia ekstremalna (ile w różnych warunkach może wytrzymać aparat fotograficzny); jak robić zdjęcia z bliska i z daleka (makrofotografia i supezoomy); jak dostrzegać to, czego nie widzą inni oraz – czy warto dać się ponieść fantazji i zrobić coś szalonego.

Całkowity koszt kursu, którego początek planowany jest na marzec, to 600 zł dla osób płacących w opłatę jednorazowo lub 650 zł w dwóch ratach. Cena obejmuje dwanaście spotkań, z których każde potrwa dwie godziny zegarowe. Informacje i zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 605 – 194 – 253 lub mailowo pod adresem fotonastroje@outlook.com.

Kto nie jest pewien, czy chciałby wziąć udział w kursie, może zgłosić się na pokazową lekcję, która odbędzie się w niedzielę, 1 marca o 10.00 w Sushi Samurai pl. Narutowicza 1/3 (naprzeciw sądu)