4-letnia mieszkanka Łącka potrzebuje pomocy. Nietypowa prośba bliskich dziecka…

Czteroletnia mieszkanka Łącka walczy z guzem mózgu. Jest w trakcie leczenia w Rzymie. Leczenie jest skuteczne lecz bardzo kosztowne. Na leczenie dziecka prowadzona jest zbiórka funduszy poprzez stronę fundacji Siepomaga.pl oraz poprzez grupę licytacyjną, na której można wylicytować ciekawe przedmioty.

– Powoli jednak tych przedmiotów brakuje. Zwracam się więc do was z prośbą… Może macie jakieś rzeczy które zalegają wam w domu, lub możecie wykonać jakąś usługę, którą inni ludzie z chęcią by wylicytowali? – zwróciła się do nas pani Teresa. Dalej wymieniała, że, zbierają zabawki, książki, ozdoby, ubrania i wszystkie inne rzeczy, którym można dać drugie życie.

Rzeczy można wystawić na stronie – Licytacje dla MOCnej Lili

“Jeszcze niedawno nasza córeczka roześmiana biegała po pokoju, śpiewając swoją ulubioną piosenkę “Mam tę moc”. Dziś leży w szpitalny łóżku, wycieńczona, blada, bez sił i włosów. A ja trzymam ją mocno za rączkę i nie chcę puścić, bo boję się, że wypuszczę ją prosto w objęcia śmierci…” – czytamy wzruszające słowa matki 4-letniej Lili. Mała mieszkanka Łącka choruje na nowotwór złośliwy – Medulloblastoma (IV stopień złośliwości). Do celu zbiórki na leczenie dziecka brakuje ponad 156 tys. zł. 

Opis zbiórki znajduje się na Siepomaga.pl

Fot. Siepomaga.pl