Wakacje w Płocku ogłoszone… z ratuszowej wieży. Z kawą w ręku wylicytowaną na WOŚP [FOTO]

Kawa na wieży ratusza smakuje wyśmienicie. Zwłaszcza w takim towarzystwie. Dziś miałem przyjemność wypić ją z Moniką Maron, która takie spotkanie wylicytowała na aukcji WOŚP – poinformował prezydent Płocka Andrzej Nowakowski w poście w mediach społecznościowych.

– Dołączyły osoby, które nigdy wcześniej nie były na wieży i wspólnie się na tę kawę złożyły – podkreśla prezydent. Z postu dowiadujemy się również, że pieniądze już dawno trafiły na konto Orkiestry, ale z wejściem na górę zwycięzcy postanowili poczekać na słoneczną pogodę. – Ogłaszamy wakacje – nie ukrywa uśmiechu włodarz Płocka.

Prezydentowi Płocka oraz zwyciężczyni licytacji WOŚP na ratuszowej wieży towarzyszyli: wiece prezydent Roman Siemiątkowski, Alina Boczkowska, Inga Kujawa-Zawadzka, Daniel Urbański, Cezary Dusio oraz Zbigniew Kuklewicz. Oprócz Zbigniewa Kuklewicza wszyscy są pracownikami Urzędu Miasta Płocka.

– Kawę na wieży ratusza wylicytowałam za 2,8 tys. zł – mówiła nam Monika Maron. – Smakowała wyjątkowo – podkreśliła. – Monika licytowała, a my później dołożyliśmy się do wygranej – zdradza nam szczegóły Alina Boczkowska. – Pięknie zaczęliśmy dzisiaj dzień dzięki temu pomysłowi, a właściwie wakacje… – dodała. 

Fot. UMP/archiwum prywatne Monika Maron.