Święto tańca, młodości i radości. Fame Dance Festiwal powrócił na deski płockiego amfiteatru [FOTO]

Za uczestnikami i widzami 10. edycja Fame Dance Festiwal jedna z najbardziej radosnych i roztańczonych imprez w Płocku. Festiwal rozpoczął się w Studio Tańca Fame darmowymi zajęciami z gwiazdami tańca, które trwały kilka dni, a zakończył cudownym jubileuszowym występem na deskach płockiego amfiteatru.

Fame Dance Festiwal to projekt Małgorzaty Kułakowskiej – właścicielki, instruktorki oraz czynnej tancerki Studia Tańca Fame, która wraz z Urzędem Miasta Płocka oraz Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki im. Themersonów organizuje roztańczony festiwal w naszym mieście od 2012 roku. Dwuletnią przerwę w organizacji imprezy spowodowała pandemia. W tym roku festiwal powrócił.

Częścią festiwalu są organizowane bezpłatne warsztaty z gwiazdami tańca. Tym razem zajęcia w Studio Tańca Fame poprowadzili: dwukrotny mistrz polski hip-hop solo mężczyzn Artur Stańczuk oraz zawodowy tancerz, pasjonujący się stylem commercial, Adrian Szczawiński.

Zwieńczeniem festiwalu była piątkowa gala w płockim amfiteatrze. Wielkie taneczne show przeniosło publiczność w świat tańca, młodości i radości. A uczestnicy festiwalu roztańczonym krokiem rozpoczęli wakacje. 

Polecamy galerię zdjęć z wydarzenia, którą stworzył znany płocki fotograf Rafael Dominik…