Anna Dziewit Meller będzie gościem LiterAkcji. Opowie o swojej najnowszej książce

image_pdfimage_print

Gościem drugiej LiterAkcji będzie Anna Dziewit Meller – pisarka i dziennikarka, felietonistka Tygodnika Powszechnego. Autorka dwóch powieści: „Disko” (2012) i „Góry Tajget” (2016) oraz książki „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”, która ukazała się w 2017 r.

Razem z Marcinem Mellerem wydała zbiór reportaży „Gaumardżos, opowieści z Gruzji”, a z Agnieszką Drotkiewicz dwa tomy wywiadów „Głośniej! Rozmowy z pisarkami” oraz „Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami”. Anna Dziewit Meller prowadzi autorski kanał internetowy o książkach i literaturze bukbuk.pl. Najnowsza książka „Od jednego Lucypera” jest idealną okazją do spotkania i rozmowy.

I na taką właśnie rozmowę zaprasza Renata Jaskulska. Spotkanie z pisarką i dziennikarką odbędzie się w sobotę, 1 sierpnia, o godz. 16:00 w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w ramach LiterAkcji, czyli plenerowego spotkania z autorem i jego książką.

Warto dodać, że LiterAkcje są częścią dużego projektu, jakim jest NaPOWIETRZacz KULTURY, który od początku wakacji organizuje Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (ul. Jakubowskiego 10). Wstęp na wydarzenia organizowane w ramach 'napowietrzacza' są bezpłatne.

Czytaj także: Kapele, które nie oszczędzają głosu i dźwięku zagrają w sobotę przed POKiS. Przybywajcie!

Dziki Zachód w środku lata w centrum Płocka. Wśród atrakcji maraton najlepszych westernów

Fot. Weronika Ławniczak ( materiały prasowe)