Z płockiej plaży do nadmorskiego kurortu wprost na plan teledysku. Wygrała konkurs i… [FILM] [FOTO]

image_pdfimage_print

Ona – młoda, piękna i świetnie tańczy. On – wokalista, autor tekstów, muzyk, kompozytor, znany polski raper. Ona przeczytała ogłoszenie o konkursie, w którym główną wygraną był udział w jego teledysku. Poszła na płocką plażę – zatańczyła, wysłała nagranie i wygrała. Potem przeżyła super przygodę swojego życia – tańczy w teledysku. I to jak tańczy!

Mowa o 25-letniej płocczance Sandrze Ramotowskiej, która na co dzień jest instruktorką tańca w Miejskim Gminnym Ośrodku Kultury. Jest również laureatką kilku turniejów ogólnopolskich w tańcu towarzyskim. – Sandra przeczytała ogłoszenie, gdzie nagrodą był udział w klipie. We wtorek i środę realizowane było nagranie do utworu Nowatora w nadmorskim ośrodku w Łazach – tłumaczy nam jeden z założycieli grupy SŁD. Sandra wpisuje się bowiem w reprezentowanie i promowanie płockiego, osiedlowego projektu społecznego, jakim jest właśnie SŁD. W klipie obok płocczanki zagrało jeszcze osiem dziewczyn z całej Polski. 

Warto dodać, że Sandra Ramotowska po nakręceniu klipu, otrzymała ofertę stałej współpracy z producentem napoju. Oprócz napoju, Sandra promuje także nasze miasto, wszędzie podkreślając, że pochodzi z Płocka.