Po raz pierwszy zimą w Płocku. Ferie z Nafciarzami

image_pdfimage_print

Po raz pierwszy w historii zimowy Camp dla najmłodszych płocczan zorganizują wspólnie SPR Wisła Płock oraz Wisła Płock S.A. W Orlen Arenie pod okiem przedstawicieli obu sekcji trenować będzie ponad 100 dzieci.

Szczypiorniści Orlen Wisły Płock wraz z piłkarzami Wisły Płock już 20 lutego poprowadzą trening dla dzieci w wieku 7-11 lat. W trzeci poniedziałek lutego Orlen Arena zostanie podzielona na osiem stref – każda z nich będzie posiadała swoich opiekunów na co dzień reprezentujących Nafciarzy.

Do Campu, którego głównym celem jest zaszczepienie w młodych mieszkańcach naszego miasta miłości do sportu, zostało jeszcze trochę czasu, ale zapisy na „Zimowe Ferie z Nafciarzami” ruszą dwa tygodnie przed wydarzeniem, a więc – 6 lutego. Zapisywać będzie można się poprzez wysłanie e-maila na adres sekretariat@sprwislaplock.pl z podaniem następujących danych: imię, nazwisko i datę urodzenia uczestnika, adres e-mail, nr telefonu. Zgłosić można się też poprzez złożenie powyższych danych osobiście w siedzibie SPR Wisły Płock (Orlen Arena, pokój 153) w dni powszednie w godzinach 9:00-16:00.

O wzięciu udziału w imprezie decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz brak przeciwwskazań do uprawiania sportu. Osoby, które zostaną zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym mailowo lub telefonicznie w terminie 13-14 lutego. Brak informacji będzie oznaczał spóźnienie.

Zimowy Camp dla najmłodszych będzie jedną z wielu imprez, które SPR Wisła Płock i Wisła Płock S.A. zorganizują wspólnie, aby uczcić przypadającą na ten rok 70. rocznicę powstania Klubu.

Źródło i fot. SPR Wisła Płock