Gdzie po sezonie trafi Cadenas? Kto za niego w Wiśle?

Los Manolo Cadenasa jest już przesądzony. Choćby zdobył do końca tego sezonu Ligę Mistrzów i podwójną koronę to na swoim stanowisku w Płocku już nie zostanie.

Nagle, z niewiadomo jakich przyczyn (do meczu z Veszprem wszystko było jak najbardziej w porządku) drogi i wizja Manolo Cadenasa i prezesa Artura Zielińskiego stały się diametralnie różne. Chodziły plotki o tym, że hiszpan odejdzie już w styczniu jednak ostatecznie, klub pożegna się z trenerem po tym sezonie.

Kto wymieniany jest w gronie kandydatów na stanowisko trenera Orlen Wisły? Plotek, czy jak kto woli spekulacji jest wiele. Pojawiają się takie nazwiska jak Martin Schwalb, Gudmundur Gudmundsson (obecnie trener reprezentacji Danii), Ljubomir Obradović (obecnie trener reprezentacji Czarnogóry) czy Michael Biegler (obecnie trener reprezentacji Polski). Wśród polskich nazwisk wymienia się aktualnego trenera Śląska Wrocław, Piotra Przybeckiego i byłego zawodnika Orlen Wisły Marcina Lijewskiego.

Gdzie wyląduje Manolo Cadenas? Tu również opcji jest kilka, jednak te najbardziej prawdopodobne kierunki to węgierskie MKB Veszprem i hiszpański Naturhouse La Roja.

Jednak dopóki nie pojawi się oficjalne stanowisko, któregoś z kandydatów lub płockiego klubu, to tylko domysły.