Zderzenie z dzikiem i dwa inne wypadki. Trzy osoby trafiły do szpitala

Trzy wypadki i jedna kolizja – oto bilans minionego weekendu. Dwa zdarzenia drogowe miały miejsce w gminach powiatu płockiego, a jedno na terenie miasta.

W piątek, 27 września, o godz. 9:15 w miejscowości Krzywanice, gm. Staroźreby doszło do wypadku z udziałem 19-latka. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem 19-latek z powiatu płockiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwka maździe, kierowanej przez 52-letnią kobietę z powiatu płockiego – relacjonuje Marta Lewandowska, rzecznik prasowy KMP w Płocku. Podkreśla, że w wyniku zdarzenia kobieta przewieziona została do szpitala.

Kolejny wypadek również miał miejsce w piątek. W miejscowości Chylin, gm. Mała Wieś, o godz. 19:30 kierujący toyotą auris, 37-latek z powiatu płockiego uderzył w przebiegającego przez jezdnię dzika. W wyniku zdarzenia kierowca przewieziony został do szpitala.

W niedzielę, 29 września, w Płocku na ul. Popłacińska, o godz. 17:50 kierujący motocyklem, 28-letni płocczanin nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wymusił pierwszeństwo przejazdu samochodowi Opel Signum, kierowanemu przez 52-latka, z Płocka. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.