Zaczepiały festiwalowiczów, zagadywały artystów… Oto dziewczyny z Femmesphere i ich filmy, wywiady [WIDEO]

Femmesphere to grupa 11 studentek dziennikarstwa z różnych miast. Same piszą o sobie tak: “łączy nas zainteresowanie sprawami kultury i pragnienie dzielenia się kobiecą perspektywą”.

Podczas X Polish Hip-Hop Festival bawiły się i pracowały Kamila z Augustowa, dwie Karoliny –  z Warszawy i Lublina, Julka z Płocka, Natalia z Ostrołęki, Ala z Mińska Mazowieckiego, Maja z Błonia, Marysia z Izabelina.

 

 

Zaczepiały festiwalowiczów, zagadywały artystów, efekty pobytu w Płocku systematycznie zamieszczają w swoich mediach społecznościowych, o których piszą tak: “miejsca, gdzie w niedalekiej przyszłości znajdziecie inspirujące treści związane z filmem, muzyką, wydarzeniami społecznymi i sportem”.

 

Dziewczyny dopiero zaczynają, ale już teraz zapraszają do śledzenia ich postów, “odkrywania fascynujących historii i dołączania do dyskusji na tematy, które poruszają i inspirują. Razem tworzymy przestrzeń, w której kobiecy głos jest zawsze na pierwszym miejscu”. 

Póki co, zerknijcie na ich filmy i zdjęcia z Polish Hip-Hop Festival.

@femmesphere1 @NLE choppa 💜 @Polish Hip-Hop Festival #polishhiphopfestiwal #nlechoppa #fyp #festiwal #viral ♬ original sound – Femmesphere

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez femmesphere (@_femmesphere_)