Z PERSPEKTYWY KOMINÓW

image_pdfimage_print


BLOG O WIŚLE PŁOCK
 / PROFIL FACEBOOK’OWY BLOGA


AUTORZY

Mateusz – fan polskiej piłki w najlepszym wydaniu. Dla przyjemności oglądam ekstraklasę i I ligę. Kiedyś fascynował mnie Thierry Henry, obecnie wystarcza mi Dimitar Iliev.

Michał – absolwent dziennikarstwa na UMK. Niegdyś kibic Realu Madryt, ale zdałem sobie sprawę, że Madryt jest 3000 km stąd i przejrzałem na oczy. Płock moim miastem, Wisła moim życiem? Pewnie trochę przesadzone, ale coś w tym jest. DO 1.06.16.

KONTAKT

W jakichkolwiek sprawach piszcie do nas na – zperspektywykominow@gmail.com

SŁOWO WSTĘPU

Kiedy to się zaczęło? Można szukać momentu, kiedy przyszło to coś, jakiś ważny mecz czy niesamowita bramka. Tylko po co? To po prostu się stało i już. Życie rzuciło nas też na dziennikarskie tory, a ten blog jest tego efektem. Co chcemy tu osiągnąć?

WODNA PARA

Wizję mamy bardzo szeroką. Oprócz wszystkiego co związane z dniem meczowym: relacji ze spotkań, analizy czy pomeczowych ocen, chcemy pisać dosłownie o wszystkim. O funkcjonowaniu klubu, budowie nowego stadionu, transferach. Chcemy Wam także przybliżyć płockich kibiców. Niektóre media kreują ich jako rzezimieszków i bandytów. My pokażemy, że są to normalni ludzie, którzy mają pracę, rodziny i dzieci.

Ile uda się osiągnąć? Nie ukrywamy, że to w dużej mierze zależy od was. Każdy pozytywny komentarz będzie motywacją do dalszej pracy. Zatem zapraszamy do lektury naszego bloga. Obiecujemy, że nie zawiedziemy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress