BLOG O WIŚLE PŁOCK
 / PROFIL FACEBOOK’OWY BLOGA


AUTORZY

Mateusz – fan polskiej piłki w najlepszym wydaniu. Dla przyjemności oglądam ekstraklasę i I ligę. Kiedyś fascynował mnie Thierry Henry, obecnie wystarcza mi Dimitar Iliev.

Michał – absolwent dziennikarstwa na UMK. Niegdyś kibic Realu Madryt, ale zdałem sobie sprawę, że Madryt jest 3000 km stąd i przejrzałem na oczy. Płock moim miastem, Wisła moim życiem? Pewnie trochę przesadzone, ale coś w tym jest. DO 1.06.16.

KONTAKT

W jakichkolwiek sprawach piszcie do nas na – zperspektywykominow@gmail.com

SŁOWO WSTĘPU

Kiedy to się zaczęło? Można szukać momentu, kiedy przyszło to coś, jakiś ważny mecz czy niesamowita bramka. Tylko po co? To po prostu się stało i już. Życie rzuciło nas też na dziennikarskie tory, a ten blog jest tego efektem. Co chcemy tu osiągnąć?

WODNA PARA

Wizję mamy bardzo szeroką. Oprócz wszystkiego co związane z dniem meczowym: relacji ze spotkań, analizy czy pomeczowych ocen, chcemy pisać dosłownie o wszystkim. O funkcjonowaniu klubu, budowie nowego stadionu, transferach. Chcemy Wam także przybliżyć płockich kibiców. Niektóre media kreują ich jako rzezimieszków i bandytów. My pokażemy, że są to normalni ludzie, którzy mają pracę, rodziny i dzieci.

Ile uda się osiągnąć? Nie ukrywamy, że to w dużej mierze zależy od was. Każdy pozytywny komentarz będzie motywacją do dalszej pracy. Zatem zapraszamy do lektury naszego bloga. Obiecujemy, że nie zawiedziemy!