Wyjść, zagrać, wygrać, zapomnieć…

Piłkarze ręczni Orlen Wisły w środę o godz. 19:30 rozegrają spotkanie czwartek kolejki PGNiG Superligi. Ich rywalem będzie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Złośliwi przed tym meczem mówią, że „mają nadzieje, że spotkanie się w ogóle odbędzie”. To wszystko związane jest z sytuacją z lutego kiedy to zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego zamiast rozegrać spotkanie w Orlen Arenie woleli uciec z parkietu i zainkasować łatwe dwa punkty, bo karetka pogotowia spóźniła się o 36 sekund! Od tamtego czasu kibice z Płocka zniecierpliwieni czekają na to aż piłkarze z Piotrkowianina przyjadą znów do Orlen Areny. Niestety terminarz został tak ułożony, że nafciarze najpierw zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim. Trener Manolo Cadenas nadal nie będzie mógł skorzystać z trzech kontuzjowanych zawodników – Adam Wiśniewskiego, Ivana Nikcevicia i Kamila Syprzaka.

Patrząc na to co płocczanie pokazali w meczu z THW Kiel, Piotrkowianin nie powinien być zespołem, który może im zagrozić. Spotkanie powinno być czystą formalnością dla Wisły i dobrą rozgrzewką przed sobotnim meczem we Francji z Dunkierką.

Przypominamy, że Dziennik Płocki przeprowadzi relację audio z tego spotkania. Transmisja na żywo rozpocznie się na 10 minut przed początkiem spotkania, czyli o godz. 19:20. Relację z Piotrkowa przeprowadzą Wojciech Wisniewski i Jakub Chonchera. Poniżej zaproszenie do słuchania relacji naszych dwóch wysłanników.

[iframe width=”100%” height=”166″ scrolling=”no” frameborder=”no” src=”https://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F111921784″]