Wygraj catering dietetyczny na dwa miesiące! Dieta pudełkowa czyni cuda…

Wiosna to idealny czas na zmianę odżywiania i przygotowanie ciała na nadchodzące, upalne lato. Już wkrótce rusza nabór do Projektu Metamorfozy, w którym specjaliści z zakresu zdrowia i dietetyki dokonają metamorfozy dwójki uczestników konkursu.

To już druga edycja tego projektu, promotorem jest marka Lepsza Dieta – to znany, płocki catering dietetyczny. Firma istnieje na płockim rynku od kilku lat, współpracują z nią najlepsi polscy dietetycy, a do tej pory dzięki nim swoje nawyki żywieniowe zmieniło kilkuset płocczan.

Nasze atuty to przede wszystkim świetne składniki, idealny zbilansowane posiłki i… świeżość – mówi Ariadna Dubińska z Lepszej Diety. W odróżnieniu od konkurencji, swoją halę produkcyjną, oraz cały zakład przetwórstwa mamy zlokalizowany pod Płockiem. Dzięki temu klienci otrzymują posiłki przygotowywane kilkanaście godzin wcześniej, a nie jak w przypadku konkurencji blisko 48 godzin. Klienci widzą tą różnicę i to nas cieszy – dodaje.

Menadżerka Lepszej Diety zauważa, że zainteresowanie dietami pudełkowymi wystrzeliło w czasie pandemii. Zmusiło to nas do zbudowania nowego zakładu produkcyjnego, nowoczesnej linii pakowania i opracowania nowych diet – przyznaje.

– Diety dowozimy na terenie całego powiatu płockiego oraz płońskiego. Nasi dostawcy, codziennie rano dostarczają pod drzwi świeże zestawy. Warto zauważyć, że klienci mogą wybrać dowolne miejsce dostawy – część klientów zamawia zestawy np. bezpośrednio do pracy. Bardzo nas cieszy, gdy widzimy zadowolonych klientów, bo efekty metamorfoz są spektakularne. Teraz, aby jeszcze bardziej spopularyzować nasze świetne diety przygotowaliśmy konkurs Projekt Metamorfoza podczas, którego wyłonimy dwójkę laureatów, którzy przez dwa miesiące, całkowicie bezpłatnie przejdą metamorfozę Lepszej Diety – tłumaczy Dubińska.

Projekt Metamorfoza to już druga edycja konkursu marki Lepsza Dieta, skierowanego do osób, które chcą wprowadzić w swoim życiu zmiany. Zmiany będą dotyczyły przede wszystkim nawyków związanych ze stylem odżywiania ale także postaw w stosunku do codziennej aktywności fizycznej. Uczestnicy projektu przez 8 tygodni zostaną otoczeni wsparciem dietetycznym oraz otrzymają wyżywienie (dieta dostosowana do potrzeb uczestnika w dobranej indywidualnie kaloryczności z dowozem do domu lub pracy) a także zostaną objęci wsparciem trenerskim udzielonym Akademię Ruchu w Płocku. Przed rozpoczęciem oraz w trakcie udziału w projekcie uczestnikom zostaną wykonane podstawowe badania (Laboratoria Zip w Płocku) pokazujące, w jaki sposób styl odżywiania wpływa na zmiany w obszarze podstawowych parametrów zdrowotnych.

Co zrobić, żeby wziąć udział w PROJEKCIE METAMORFOZA?

1. Stań przed lustrem, spójrz sobie w oczy i odpowiedz sobie na pytanie: „Co dobrego mogę dla siebie zrobić?”
2. Jeśli jedna z odpowiedzi brzmi „Być swoją najlepszą przyjaciółką i naprawdę zadbać o siebie tak jak tego potrzebuję” zgłoś się do naszego Projektu Metamorfoza!
3. Polub fanpage Lepsza Dieta oraz naszych Partnerów – Akademia Ruchu Płock i ZIP Laboratoria.
4. Odszukaj na fanpejdżu Lepsza Dieta post o konkursie i zostaw komentarz z informacją na jaką zmianę liczysz uczestnicząc w Projekcie Metamorfoza.
5. Napisz do nas w wiadomości prywatnej – Twój adres email, na który prześlemy regulamin oraz inne dokumenty niezbędne do zakwalifikowania.
6. Udostępnij post w relacji lub na swoim profilu – dzięki temu pozwalasz nam się rozwijać
7. Jeśli masz znajomych, których WARTO zachęcić do udziału w Projekcie? Oznacz ich w komentarzu

Patronem konkursu jest Dziennik Płocki, Akademia Ruchu Płock, ZIP Laboratoria oraz Catering Dietetyczny Lepsza Dieta.

Źródło: Materiał Partnera.