Współzałożyciel Tutti Santi w Płocku wystąpi jako juror w “MasterChef Nastolatki”. Valerio Valle zdradzi kilka tajników związanych z pizzą

Już w niedzielę, 14 kwietnia, współzałożyciel pizzerii Tutti Santi w Płocku, czyli Valerio Valle wystąpi jako juror specjalny w popularnym programie telewizji TVN “MasterChef Nastolatki”. Mistrz poprowadzi specjalną konkurencję – przygotowania pizzy włoskiej. Zdradzi kilka tajników, związanych z przysmakiem.

Pizzeria Tutti Santi od sierpnia ubiegłego roku istnieje na gastronomicznej mapie Płocka. Prawdziwa, włoska, wypiekana w piecu opalanym drewnem, chrupiąca pizza stała się jej znakiem rozpoznawczym. W czym tkwi jej sekret i czy pizzę można wykonać też w domu? Oglądajcie w najbliższą niedzielę 14 kwietnia kolejny odcinek “MasterChef Nastolatki”. Tego wieczoru gościem specjalnym programu będzie mistrz Włoch i Europy Valerio Valle, który jest autorem receptury ciasta w Tutti Santi. W trakcie programu zdradzi kilka specjalnych trików, które sprawią, że wasza pizza będzie doskonała.

Emisja odcinka “MasterChef Nastolatki” już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, o godzinie 20:00 na antenie TVN. Podczas programu Valerio będzie uczył młodych zawodników, jak przygotować najlepszą włoską pizzę w domu, pokaże tajniki przygotowywania ciasta i receptury, a potem będzie dopingował młodych kucharzy i oceniał ich wysiłki.

Valerio Valle to legenda w świecie pizzy i jeden z najbardziej utytułowanych pizzaiolo na świecie. Mistrz Włoch i Europy, to tylko niektóre ze zdobytych przez niego tytułów. Został też wyróżniony tytułem Ambasciatore del Gusto (pol. Ambasadora Smaku), czyli prestiżowym wyróżnieniem dla topowych kucharzy promujących włoską kuchnią za granicami kraju.

Przypomnijmy. Tutti Santi w Płocku znajduje się przy ul. Kobylińskiego 13. Należy do sieci pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest właśnie Valerio Valle. Oprócz Płocka restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie, Głogowie, Lubinie, Łodzi, Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim, Gnieźnie oraz Elblągu.

Polecamy Na mapie kulinarnej Płocka to zupełna nowość. Pizzeria Tutti Santi, czyli “Wszyscy Święci”. Dziś otwarcie! [FOTO]