Wojtek Bógdał walczy o zwycięstwo w prestiżowym plebiscycie Cumulusy [FILM]

Projekt “100na100”, w którym Wojtek Bógdał wraz z Kubą Przygońskim uczcili 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, znalazł się w finale prestiżowego plebiscytu lotniczego Cumulusy. Głosowanie potrwa do końca stycznia i już dziś możesz wesprzeć płockiego motoparalotniarza.

Plebiscyt Cumulusy ma na celu wyłonienie najlepszych i najbardziej popularnych, wśród kibiców, sportowców lotniczych ze wszystkich dziedzin. Od 1 do 17 stycznia trwały eliminacje, w których wyłoniono finalistów. Do 31 stycznia możemy głosować na naszych kandydatów a już 2 lutego nastąpi gala finałowa Cumulusy 2018, gdzie poznamy tegorocznych zwycięzców.

Wojtek Bógdał to pilot Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, którego często oglądamy na płockim niebie. W ubiegłym roku zdobył dwa złote medale Mistrzostw Świata, a w plebiscycie startuje w kategorii Cumulus Extreme. Jakub natomiast w ubiegłym roku zdobył rajdowy puchar świata, a przed kilkoma dniami otarł się o podium w rajdzie Dakar.

Projekt “100na100” to efektowne połączenie driftu i motoparalotniarstwa w ekstremalnym wydaniu. Powstał dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez przez Polskę niepodległości. Polecamy ciekawy film, który powstał przy udziale mistrzów – warto go zobaczyć!

Zachęcamy do głosowania na Wojtka. Głosy możemy oddawać poprzez wysłanie sms o treści Cumulusy.90 pod numer 7268, oraz na stronie plebiscytu. Dla głosujących przewidziano również nagrody m.in. zegarek Citizen, spotkanie i trening ze zwycięzcą Cumulusy 2018 i wiele innych.

Regulamin i aktualne wyniki dostępne są pod adresem cumulusy.pl

Fot. Materiały prasowe.