Wisła przegrywa z GKS-em Tychy

Piłkarze nożni Wisły Płock przegrali 1:2 (1:2) spotkanie sparingowe rozgrywane w Rybniku. Przeciwnikami naszej drużyny był GKS Tychy.

Nafciarze dobrze rozpoczęli to spotkanie. W 22. minucie po dośrodkowaniu Kamila Hempela, jeden z zawodników z Tych zagrał piłkę ręką. Sędzia bez wahania wskazał na rzut karny, który pewnie na gola zamienił Bartłomiej Sielewski. Niestety później z grą Wisły było już tylko gorzej. Jeszcze przed przerwą rywale płocczan zdobyli dwa gole tym samym ustalając wynik końcowy sparingu. Podopieczni Marcina Kaczmarka przegrali z GKS-em Tychy 1:2.

GKS Tychy – Wisła Płock 2:1 (2:1)

Bramki: GKS – Dočekal (35.) i zawodnik testowany (40.); Wisła – Sielewski (22. karny)

GKS: Igaz (46. Misztal) – Masternak (46. Balul), Kopczyk, Chomiuk, Mączyński – Žunić, Zganiacz, Smółka (46. Bukowiec) – Dynowski (46. Szczęsny), Gąsior (35. zawodnik testowany), Dočekal

Wisła: Kiełpin (46. Szczepankiewicz) – Hiszpański (46. Stefańczyk), Magdoń (65. Sielewski), Sielewski (46. Radić), Hempel (46. Abramowicz) – Janus (60. Grudzień), Góralski (70. Dombrowski), Wlazło (65. Burkhardt), Burkhardt (46. Taar), Kaczmarek (46. Kacprzycki) – Krzywicki (46. Sekulski)