Wielki powrót Disco Lotnisko. Powstanie istne miasteczko rozrywki. To wszystko dla Tymka!

Lista atrakcji jest tak długa, że nie sposób wymienić wszystkie. Warto zatem w najbliższą sobotę, 16 września, między godz. 14:00, a godz. 20:00 wpaść na lotnisko Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku i… doskonale się bawić. Impreza bowiem jest pomyślana na wzór dobrze znanego płocczanom i mieszkańcom powiatu płockiego, jako Disco Lotnisko. Z tym, że tym razem można bardzo pomóc małemu Tymkowi.

Pełna nazwa imprezy to Disco Lotnisko dla Tymka. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi przede wszystkim o pomoc i udział w akcji charytatywnej. Imprezę jednak zaplanowano z takim rozmachem, że każdy znajdzie coś dla siebie, aby przy okazji udziału w akcji pomocowej, świetnie się zrelaksować. Oprócz koncertów gwiazd muzyki disco polo, zagra również DJ. Kiedy na scenie będą trwały koncerty, na płycie lotniska w rozrywkowym miasteczku na uczestników będzie czekał cały zestaw atrakcji.

A wśród nich m.in. strefa Beauty dla dziewczynek, klaun Pajko, alpaki, pokazy taneczne, loty widokowe, wystawa samolotów, quadów i motocykli, malowanie eko toreb, kubków i koszulek, licytacje, loteria fantowa, animacje, dmuchańce, kiermasz słodkości oraz kiermasz przetworów. W strefie gastronomicznej Koła Gospodyń Wiejskich zaserwują lokalne przysmaki. Będzie też grill, wata cukrowa czy lody. Całe wydarzenie zorganizowane jest przez wolontariuszy i dzięki wielkim sercom okolicznych instytucji, firm i organizacji.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Tymka Cholewińskiego, który mierzy się ze złośliwym nowotworem, i zasili konto zbiórki na Sie pomaga

Uwaga! Płatność na terenie imprezy tylko gotówką! 

Fot. Archiwum prywatne rodziny/ Dziennik Płocki.