24. Finał WOŚP w Płocku dobiegł końca. Mamy rekord!

Dziś od rana ruszył 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na płockich ulicach, a także we wszystkich galeriach handlowych można spotkać wolontariuszy. Odbywają się także imprezy towarzyszące, podczas których każdy może wrzucić do puszki przysłowiową złotówkę. 

Co godzinę naszych czytelników będziemy informować o kwotach, które płocczanie wrzucają do puszek na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Płocki sztab WOŚP poinformował nas, że o godzinie 12. oo, była to kwota 8542 zł. Jesteście cudowni…o godz. 13 była już kwota 15995 zł. Okazuje się, że z godziny na godzinę w płockim sztabie WOŚP przybywa pieniędzy. O godz. 14 w puszkach wolontariuszy była już kwota 24861 zł.

Z uwagi na przerwy w dostawie Internetu, niestety nie możemy naszych czytelników informować na bieżąco. Przepraszamy, że dopiero teraz podajemy kwotę z godziny 15. Pieniędzy jest coraz więcej, co bardzo nas cieszy. O godzinie 15, sztab WOŚP poinformował nas, że w kasie jest już 50 tys 871 zł. Wolontariusze o godzinie 16, w puszkach już mieli 62 tys 989 zł. Brawo!

– To jest genialna impreza. Cieszę się, że Polacy biorą w niej udział. Cieszę się, że tak wiele dzieciaków dostało pomoc od WOŚP. Jest cudownie – powiedziała Kasia Cichopek, która aktywnie działa w WOŚP. – W głębi duszy jesteśmy bardzo dobrymi ludźmi i chcemy pomagać – mówiła dziennikarzowi onetu, który był w głównym sztabie WOŚP.

O godzinie 17, w kasie płockiego sztabu jest już ponad 78 tys. zł. Jeszcze zostały dwie godziny do światełka do nieba, a na na koncie wolontariuszy jest 96 tys 342 zł.

Dobiegł końca 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na konto fundacji Jurka Owsiaka płocczanie ofiarowali więcej pieniędzy niż w zeszłym roku. – Mamy rekord! – poinformował nas płocki sztab. Na koniec dnia w kasie zanotowano kwotę 200 tys 474 zł 59 gr.

Brawo płocczanie, brawo wolontariusze!

Pobiliśmy rekord 🙂

 

Żródło. www.onet.pl