Zauważyliście już te plakaty? Mają dodać trochę koloru w tych trudnych czasach [FOTO]

Kolorowe grafiki można już zobaczyć na wszystkich słupach ogłoszeniowych Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Autorką jest płocczanka, która tęskni za czasem, kiedy nasze życie nie zostało podporządkowane kwarantannie – było normalnie. 

“Będzie dobrze” – plakatami z takim hasłem oklejono słupy POKiS-u na poszczególnych osiedlach. Kiedy zewsząd płyną informacje powiązane z koronawirusem, grafiki mają wnieść w nasze codzienne życie trochę koloru w trakcie spaceru z psem, podczas przejścia z pracy do domu albo jazdy na rolkach.

Zaprezentowane plakaty są duże i kolorowe – i o to chodziło, o trochę otuchy, o optymizm, spowodowanie uśmiechu, może nawet zanucenie sobie słów “jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” – bez maseczek, ekranów z pleksi i odstępów w kolejce.

Bicykl, tęcza i serca – łącznie trzy motywy naniesiono na “nowe szatki” na słupy ogłoszeniowe POKiS-u.

– Autorką grafik jest płocczanka Kasia Siedlecka. Kasia jest mamą dwóch małych absorbujących świstaków. Prowadzi też własną działalność sklep polkastudio. W wolnych chwilach zasypia na czołówkach seriali i marzy o dalekich podróżach. Obecnie tęskni za czasami kiedy było normalnie – mówią w POKiS-ie.

Nam bardzo się podoba, a jak wam?

Fot. w fotogalerii – POKiS