Uwaga! Zmiana siedziby i regulaminu wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zmieniła siedzibę oraz regulamin. Zgodnie z nowymi zasadami – wszelkie sprawy związane z wypożyczeniem sprzętu, należy załatwiać w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku.

Należy to zrobić osobiście w Dziale Obsługi Projektów – ul. Zgliczyńskiego 4, pokój 107 lub telefonicznie pod numerem telefonu 24/364 02 78

Do dyspozycji mieszkańców Płocka pozostają m. in.: łóżka rehabilitacyjne, łóżka bariatryczne, koncentratory tlenu, rotory do ćwiczeń oporowych, balkoniki i chodziki rehabilitacyjne, panele ślizgowe i platformy obrotowe do przesadzania, łóżko do przewozu pacjenta, przenośne siedziska transportowe, podnośnik wannowy i wózki toaletowo – prysznicowe, przenośne rampy podjazdowe, urządzenia do, drenażu limfatycznego, rowery stacjonarne rehabilitacyjne, rowery trójkołowe, fotele geriatryczne.

Zmianie uległ Regulamin wypożyczalni wraz z załącznikami. Nowy regulamin oraz wzory dokumentów koniecznych do złożenia celem ubiegania się o wypożyczenie sprzętu znajdują się na stronie internetowej MOPS w zakładce wypożyczalnia sprzętu. 

Źródło i fot: UMP.