Uwaga! Przesunięty termin zamknięcia Dobrzykowskiej

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. w porozumieniu z Miejskim Zarządem Dróg zmieniło termin zamknięcia dla ruchu ul. Dobrzykowskiej. Powodem decyzji są niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni oraz panujące warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają rozpoczęcie prac drogowych od środy 3 kwietnia.

Całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Dobrzykowskiej (droga wojewódzka 575) w Płocku na wysokości wału przeciwpowodziowego nastąpi w związku z koniecznością dokończenia prac związanych z dostosowaniem niwelety drogi do wysokości wału i wykonaniem docelowej konstrukcji drogi wraz z robotami wykończeniowymi. Zamkniecie było planowane w terminie od 3(4) kwietnia do 30 kwietnia 2013 roku, jednak panujące warunki atmosferyczne uniemożliwiają rozpoczęcie i prowadzenie prac drogowych od środy 3 kwietnia.
 
Została podjęta decyzja o zmianie terminu wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na ul. Dobrzykowskiej. Planuje się, że zamkniecie ul. Dobrzykowskiej nastąpi około 10-12 kwietnia. Dokładny termin zamknięcia ul. Dobrzykowskiej dla ruchu zostanie podany wkrótce. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Przypominamy, że w związku z powyższym zostaną wyznaczone objazdy zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu nr PT-II.7221.66.2012 ID z dnia 10.12.2012 roku. Objazdy dla pojazdów zostaną wyznaczone i oznakowane trasą: Płock (rondo 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa, skrzyżowanie DK 60 i 62 z DW 575) – trasa Ks. Jerzego Popiełuszki (DK 60 i 62) – DK60 – Łąck  (DW 577) – Gąbin (DW 574) – Dobrzyków.