Tłumy na płockiej plaży. Trzeci dzień Lech Polish Hip-Hop Festival… [FOTO]

8. edycja Lech Polish Hip-Hop Festival dobiegła końca. Trzeciego dnia imprezy na płockiej plaży uczestników bawili ze sceny tacy artyści jak: Pezet, Białas, Peja, Dwa Sławy czy Quebonafide. Ostatnie koncerty festiwalu zakończyły się w niedzielę nad ranem.

Była to zupełnie rekordowa edycja. I chociaż organizatorzy jeszcze nie podali ile osób bawiło się na płockiej plaży, nie wątpimy, że w imprezie wzięło udział więcej uczestników, niż w dotychczasowych edycjach. Przed każdą ze scen przez trzy dni gromadziły się istne tłumy. Przez trzy doby na płockiej plaży wystąpiło ponad stu artystów, a wśród nich prawdziwe gwiazdy tj. O.S.T.R., Dwa Sławy, Peja czy TEDE i wielu, wielu innych. 

O ile ósma edycja festiwalu przeszła do historii, to jeszcze w niedzielę, 14 sierpnia, w Orlen Arenie szykuje się… wisienka na torcie, czyli Gala LECH Polish HIP-HOP Music Awards, podczas której poznamy prawdziwe tuzy polskiego rapu.

Tymczasem zapraszamy do bogatej galerii zdjęć z trzeciego dnia Lech Polish Hip-Hop Festival. Fotografie wykonał płocki fotograf, Rafael Dominik…