Sztuczna inteligencja zmienia świat! Odkryj jej nowe możliwości na konferencji, która odbędzie się w Płocku

Interesuje Cię temat rozwoju sztucznej inteligencji i jej wpływu na nasze codzienne życie? Chcesz się dowiedzieć, jak wykorzystać AI do zwiększenia efektywności swojej pracy i odniesienia sukcesu w biznesie? Weź udział w konferencji „Future with AI”, która odbędzie się już piątek, 7 czerwca, w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świecie AI, posłuchać inspirujących prelekcji cenionych ekspertów i zrozumieć, w jaki sposób sztuczna inteligencja odmienia naszą rzeczywistość. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, wystarczy bezpłatnie zarejestrować swój udział.

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o AI, ale baliście się zapytać

Jednym z prelegentów podczas wydarzenia będzie dr Krzysztof Wojewodzic, nazywany “ojcem chrzestnym” nowoczesnej edukacji w Polsce, uznany ekspert w dziedzinie nowych technologii, szerszej publiczności znany jako twórca podcastu IT – Escola Mogile i współautor bestsellerowej książki „WydAIniej. Jak sztuczna inteligencja usprawni twoją pracę”.

Podczas swojej prelekcji zatytułowanej “Jak pracować wydAIniej?”, będzie starał się udowodnić, że nie należy bać się AI, ale traktować ją jako narzędzie, które może znacząco usprawnić nasze codzienne obowiązki, sprawić, że będziemy pracować mniej, ale za to bardziej efektywnie. Spotkanie z Krzysztrofem Wojewodzicem to niezwykła szansa aby zweryfikować swoje przekonania, znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania i zainspirować się do wdrożenia nowych rozwiązań do swojego życia.

Inteligentne technologie w służbie nowoczesnego biznesu

Karolina Borner, druga z zaproszonych prelegentek, to założycielka i CEO startupu Vocaly Pro, a zarazem niezwykle inspirująca postać. Firma Karoliny wypuściła na rynek przełomową aplikację do treningu głosu, opartą o algorytmy Sztucznej Inteligencji. Przedsięwzięcie to zapewniło jej miejsce na liście 30 najbardziej wpływowych osób przed 30 rokiem życia magazynu Forbes i oraz w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Podczas swojego wystąpienia: “Pasja, która stała się biznesem”, Karolina przedstawi całą swoją drogę – od pomysłu na firmę, przez pozyskiwanie dotacji, po realizację projektu. Obecność Karoliny to niesamowita okazja do ciekawej rozmowy dla wszystkich osób, zainteresowanych tematem nowych technologii i rozwojem startupów.

Jedyny taki networking w Płocku

Ale to nie koniec atrakcji. Podczas konferencji wystąpi także Aleksandra Ziemińska, absolwentka Programu START IN PARK, która uświetni wieczór swoim występem wokalnym. Wydarzenie będzie również świetną okazją do nawiązania nowych relacji, poznania cenionych ekspertów i inwestorów ze świata biznesu. „Future with AI” to jedyne wydarzenie networkingowe tej skali w Płocku.

Odkrywanie innowacyjnych startupów

Konferencja “Future with AI” to nie tylko unikalna okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie sztucznej inteligencji. W ramach wydarzenia odbędzie się również finał III edycji Programu Akceleracyjnego START IN PARK, organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. START IN PARK oferuje swoim uczestnikom intensywne szkolenia i mentoring biznesowy, a także możliwość zdobycia finansowania dla swoich startupów. W tym roku o miejsce w finałowej trójce Programu walczą 23 przedsięwzięcia biznesowe.

Nadchodząca konferencja to moment, w którym dowiemy się, które z nich zasługują na miano najlepszych. To również wyjątkowa szansa dla wszystkich osób, które są zainteresowane udziałem w kolejnych edycjach Programu, aby dowiedzieć się jak najwięcej o zasadach jego działania, doświadczyć atmosfery wydarzenia finałowego, a także poczuć inspirację i nabrać odwagi do realizacji swoich marzeń.

Zarejestruj się już dziś!

7 czerwca Płock stanie się centrum innowacji i inspiracji. Nie możesz tego przegapić! Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zarejestruj się na stronie internetowej: https://app.evenea.pl/event/future-with-ai/
Rejestracja jest bezpłatna, ale ilość miejsc ograniczona.
Kiedy: 7 czerwca
Gdzie: ul. Ignacego Łukasiewicza 39, Płock.

Program konferencji:
• 17:00-17:30 – Rejestracja gości i networking
• 17:30-17:45 – Otwarcie konferencji
• 17:45-18:30 – “Jak pracować wydAIniej?” – Krzysztof Wojewodzic
• 18:30-19:00 – Ogłoszenie laureatów Programu Akceleracyjnego START IN PARK
• 19:00-19:15 – Przerwa
• 19:15-19:35 – “Pasja, która stała się biznesem” – Karolina Borner
• 19:35-20:00 – Występ wokalny Aleksandry Ziemińskiej i Pawła Machały
• 20:00 – Networking

Fot. Zdjęcie poglądowe Płocki Park Przemysłowo – Technologiczy