Szczepienie przeciwko COVID-19 będzie można wykonać w galerii Wisła. VitaMedica uruchamia punkt szczepień

Plany rządzących są takie, aby od 2 listopada uruchomić system skierowań na przyjęcie trzeciej dawki szczepień przeciwko COVID-19. Wychodząc naprzeciwko tym planom, Centrum Medyczne VitaMedica uruchamia punkt szczepień w galerii Wisła.

– Jesteśmy po stanowisku Rady Medycznej, która wsparła swoim autorytetem pomysł przyjmowania trzeciej dawki – mówił Adam Niedzielski w radiu ZET. – Celujemy, by 2 listopada uruchomić system skierowań i po pół roku od ostatniej dawki będzie takie skierowanie dla każdego obywatela powyżej 18 roku życia – podkreślił.

– Już od 2 listopada zapraszamy do stacjonarnego punktu szczepień mieszczącego się na poziomie pierwszym w galerii handlowej Wisła – mówi Piotr Panek, właściciel VitaMedica. – Posiadamy w swojej ofercie szczepionki Pfizer (2 dawkowa) i Johnson&Johnson (1dawkowa). To jednak nie wszystko. – Przychodnia i zabiegi medycyny estetycznej oraz kroplówki witaminowe, którymi się zajmujemy, będą otwarte dla naszych pacjentów od 12 listopada, a punkt szczepień od 2 listopada – wyjaśnia właściciel

Dodamy, że będzie to drugi punkt Centrum Medycznego. Pierwszy – mobilny – działa w Słupnie przy ul. Sasanki 12, który czynny jest siedem dni w tygodniu. Zatem szczepionkę można wykonać w zasadzie „od ręki”, z możliwością konsultacji lekarskiej na miejscu.

– W naszym Centrum szczepimy każdego, kto się do nas zgłosi, a także dzieci do 15 roku oraz osoby uprawnione do trzeciej dawki szczepionki – podkreśla szef VitaMedica. Panek zaprasza do kontaktu również szkoły i zakłady pracy, w których wysoko wyspecjalizowany personel Centrum medycznego wykona szczepienia. – Zapraszam do mobilnego punktu szczepień w Słupnie, a od 2 listopada do galerii Wisła w godz. od 9:00 do 21:00, siedem dni w tygodniu – zachęca.

Centrum posiada wolne terminy. Zapisy na szczepienia przyjmowane są pod numerami tel: 536-040-149 lub 666-999-159.

VitaMedica jest wyspecjalizowaną kliniką medycyny estetycznej. W ofercie placówki znajduje się szerokie spektrum zabiegów m.in. kroplówek witaminowych poprawiających funkcjonowanie organizmu.

Fot. Pixabay.