SuperPKS łączy siły z PKS Gostynin. Więcej połączeń do wielu polskich miast

Do Wrocławia, Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego oraz wielu innych mniejszych miejscowości dojadą pasażerowie z Płocka i Gostynina. Od minionego wtorku dzięki partnerskiej współpracy SuperPKS z PKS Gostynin, mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą zaplanować swoją podróż do wielu polskich miejscowości.  

SuperPKS to marka wirtualnego przewoźnika, pod którą od marca 2016 roku firmy transportu autobusowego oferują swoje usługi mieszkańcom większych i mniejszych miast w Polsce. Celem projektu jest stworzenie silnej polskiej marki autobusowej, która będzie w stanie skutecznie konkurować o względy pasażerów. To projekt, którego podstawą jest połączenie nowych technologii, które dostarcza firma Teroplan z tradycyjnym transportem osobowym. W projekcie obecnie bierze udział 34 firmy transportu autobusowego, w tym m.in.: PKS Elbląg, PKS Nova, Lubelskie Linie Autobusowe, PKS Tarnobrzeg, PKS Bytów, PKS Częstochowa, PKS Ostrowiec Świętokrzyski, PKS Jelenia Góra, PKS Słupsk, PKS Biłgoraj,

Przewoźnicy pod wspólną marką SuperPKS oferują pasażerom przejazdy na ponad 80 trasach, także z mniejszych miejscowości. Podróże obsługuje flota ponad 120 autokarów, przez przewoźników z wieloletnim doświadczeniem, którym zależy na stałym podnoszeniu standardów świadczonych usług. Pasażerowie otrzymują także możliwość zakupu biletów online od 1 zł oraz planowania swojej podróży na stronie www.superpks.pl. Warto dodać, że od wczoraj linie uruchomiły połączenie z Płocka do Wrocławia. 

Fot. SuperPKS.