Stadion w Płocku wśród nominowanych w plebiscycie „Top Inwestycje Komunalne 2023”. Głosujemy…

W plebiscycie „Top Inwestycje Komunalne 2023”, który od lat organizuje Portal Samorządowy znalazło się 28 inwestycji z całej Polski, a zrealizowane przez samorządy. Wśród nominowanych znalazła się modernizacja stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza w Płocku. Teraz wszystko zależy od mieszkańców – to ich głosy oddane na przedsięwzięcie, zdecydują o miejscu, które finalnie zajmie płocka inwestycja. 

Organizowany od ponad 10 lat plebiscyt ma na celu wyróżnienie i promocję odważnych, i prorozwojowych inwestycji komunalnych. Liczą się walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, montaż finansowy i współpraca z lokalną społecznością na etapie projektowania przedsięwzięcia, a także aktywne gospodarowanie majątkiem przy finansowaniu inwestycji i jej rozmach w odniesieniu do budżetu wybranego samorządu.

Nowo powstały w Płocku stadion bardzo dobrze wpisuje się w wymagania konkursowe. O miejscu zdecydują jednak głosy czytelników Portalu Samorządowego. Najlepsze przedsięwzięcie zostanie w tych zmaganiach wyróżnione specjalną nagrodą czytelników. Głosowanie trwa do 11 kwietnia.

Jak odbywa się głosowanie? Wystarczy wejść na stronę Stadion Miejski w Płocku na PortalSamorzadowy.pl i zaznaczyć popieram!

Fot. Ma.K.