Sławny aktor będzie walczył w płockiej Orlen Arenie. Gala sportów walki połączona z pomocą dla Tymka!

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, w hali widowiskowo-sportowej Orlen Areny odbędzie się gala sportów walki. Podczas wydarzenia zbierane będą środki dla chorego Tymoteusza Cholewińskiego. Wstęp na galę jest bezpłatny!

W sobotę, 25 listopada, w płockiej Orlen Arenie o godz. 20:00 rozpocznie się gala sportów walki ARENA FIGHT NIGHT 3 CHARITY. W walce wieczoru zmierzy się Jacek Jasion z Erykiem Lubosem. A w trakcie gali odbędzie się zbiórka środków dla chorego Tymka. Oprócz walki wieczoru podczas głównej części gali odbędzie się pięć walk w kickboxingu oraz pojedynek w paraboksie.

O ile Jacek Jasion, to sportowiec, który w świecie kickboxingu jest znany, o tyle Eryk Lubos, kojarzy się bardziej z zupełnie inną profesją. Jest to bowiem niezwykle utalentowany i utytułowany aktor. Wcielił się w wiele wspaniałych ról filmowych i teatralnych. Jak się okazuje aktorstwo to jedna z pasji artysty, od najmłodszych lat fascynuje się boksem i uprawia ten sport. W filmie “Underdog” Eryk Lubos wcielił się w rolę zawodnika MMA. W Płocku zatem może być to bardzo ciekawa walka… 

W najbliższy piątek, 24 listopada, w sali konferencyjnej na ORLEN Stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników.