Remis na koniec zgrupowania

Piłkarze nożni Wisły zremisowali w ostatnim sparingu w Cetniewie 1:1 z Bytovią Bytów.

Już w 12. minucie Piotr Wlazło dobił strzał Marcina Krzywickiego i było 1:0. Przewaga naszego zespołu była dość znaczna, brakowało jedynie wykończenia akcji.

Gol dla Bytovii padł po zupełnie niegroźnej sytuacji. Dawid Abramowicz przy wyprowadzaniu piłki zagrał ją do napastnika z Bytowa, a ten nie omieszkał skorzystać z prezentu i w sytuacji sam na sam pokonał Daniela Szczepankiewicza.

Bytovia Bytów – Wisła Płock 1:1 (0:1)

Bramki: Bytovia – Bojas (55.);Wisła – Wlazło (12.)

Bytovia: Oszmaniec – Wróblewski, Mazurkiewicz, Szewczyk, Wróbel – Pietroń, Cesarek, Hirsz, Michalski, Kazimierowicz – Surdykowski

Po przerwie zagrali: Laskowski, Kowalski, Niedzielski, Karwat, Chojnacki, Pięta, Kajca, Balogun Kayode, Kryszak, Bojas

Wisła: Kiełpin (46. Szczepankiewicz) – Hiszpański (46. Stefańczyk), Magdoń (60. Wawrzyński), Sielewski (46. Radić), Hempel (46. Abramowicz) – Janus (46. Kacprzycki), Góralski (46. Dombrowski), Wlazło (46. Burkhardt), Taar (46. Dziedzic), Kaczmarek (46. Grudzień) – Krzywicki (46. Sekulski)