Promocja na karnet czyli Reggaeland w niższej cenie

Od dziś zaczynamy z Wami odliczanie czasu, który pozostał do 11. edycji płockiego Reggaeladu. Tak więc festiwal zacznie się równo za 5 dni. Płocka plaża ożyje w rytm jamajskich dźwięków, a na nabrzeżu wiślanym powstanie festiwalowe miasteczko. Widzicie to już oczami wyobraźni…

Jeżeli nie macie jeszcze biletów na tę imprezę, organizatorzy czyli Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki po raz pierwszy w historii istnienia festiwalu ogłosił super promocję…

Otóż, wszyscy, którzy do tej pory nie kupili karnetu na festiwal Reggaeland do 7 lipca czyli do czwartku, mają okazję nabyć go w promocyjnej cenie 60 złotych. Karnet w tej cenie umożliwia wejście na miejsce imprezy na całe dwa dni. I jest o 10 zł tańszy niż w dniu rozpoczęcia Reggaelandu.

Po raz kolejny nadwiślański piasek zamieni się w gorącą jamajską plażę, nad którą usłyszymy najlepszych wykonawców muzyki reggae. Promocja naRASTA to specjalna oferta dla wszystkich, którzy do tej pory nie zdecydowali się jeszcze na zakup karnetu. Na kilka dni przed festiwalem organizatorzy przygotowali zatem super wakacyjną niespodziankę!

Karnety można kupić na stronie Ticketpro, w punktach sprzedaży stacjonarnej tj. Empik czy Media Markt – dokładny wykaz punktów sprzedaży znajdzie na tej stronie, a także w Bileterii Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Płocku przy ulicy Tumskiej 9a.

Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów, to duży błąd, a czasu coraz mniej…