Pokaż, że Płock lubi Wisłę i… zaproś do kibicowania!

Producent Wisła Energy Drink wspólnie z Wisłą Płock przygotowały dla kibiców coś czego jeszcze nie było. Chodzi o specjalną akcję promocyjną – „Płock lubi Wisłę”, w której każdy sympatyk płockiego klubu ma niepowtarzalną szansę znaleźć się na plakatach i billboardach Wisły Płock!

Aby tak się stało wystarczy wysłać fotografię, której tematyką będzie szeroko rozumiane przywiązanie do ukochanego klubu. Zdjęcie z meczu, fotka z piłkarzami, czy cokolwiek innego związanego z płocką Wisła. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia.

Fotografie można wykonać telefonem lub aparatem, a najlepiej jakby były to portrety oraz zdjęcia grupowe. Uczestnicy akcji mają jednak pełną dowolność wyboru. Doskonałą okazja do stworzenia konkursowych prac, na pewno będzie sobotnie spotkanie z Wisłą Kraków, przed którym również nie zabraknie niespodzianek. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybierze po dwie fotografie w czterech kategoriach: dzieci, kobiety, mężczyźni i seniorzy.

Wybrane prace zostaną później wykorzystane do stworzenia billboardów oraz plakatów zachęcających płocczan do przyłączenia się do wielkiej kibicowskiej rodziny.

Fotografie można przysyłać do środy, 5 października, na adres: michal.lada@wisla.plock.pl. Regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Fot. Wisła Płock