Pływalnia Podolanka… bez ograniczeń czasowych. Specjalna oferta MOSiR i Akademii Ruchu

Szukacie sposobu na rodzinne i aktywne spędzanie wolnego czasu? Mamy dla Was małą podpowiedź. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock wraz z Akademią Ruchu przygotowały specjalną ofertę dla rodzin, dzięki której można korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych na Pływalni Podolanka… bez ograniczeń czasowych.

“Aktywna Rodzina”, o której mowa, dostępna jest tylko w soboty i obejmuje specjalnie przygotowane zajęcia sportowo-rekreacyjne, dzięki którym dorośli i dzieci mogą w tym samym czasie korzystać z przeróżnych form aktywności fizycznej. W związku z tym mogą wziąć udział w takich zajęciach jak Zdrowy Kręgosłup, AQUA AEROBIK oraz korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń z basenu i siłowni Akademii Ruchu.

Cena biletu OPEN wynosi 40 zł, w ramach którego z atrakcji dostępnych na Pływalni Podolanka mogą korzystać: jedna osoba dorosła i jedno dziecko, a każda kolejna osoba (max. 1 osoba dorosła) to dodatkowe 20 zł do ceny biletu.

Nie zwlekajcie i już w najbliższą sobotę przekonajcie się o korzyściach wynikających z zakupu biletu OPEN na Pływalni Podolanka. Szczegóły i zasady korzystania z oferty dostępne są na stronie MOSiR – Aktywna Rodzina.

Fot. UMP.