Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na spektakl „Vivi sexia”

W październiku spektakl będzie można zobaczyć aż trzy razy.

Spektakl zostanie wystawiony 3, 8 i 15 października, zawsze o godzinie 20 na scenie OFF OFF POKiS (piwnica, ul. 3 Maja 18).

– Współczesna kobieta jest silna i wytrzymała. Za wszelką cenę dąży do perfekcji. Nie pozwala sobie na luz, nie odpuszcza… ale czy tak jest naprawdę? Czy jesteśmy bądź musimy być niezniszczalnymi cyborgami, które udźwigną każde zadanie, rolę…? – pyta występująca w spektaklu Joanna Stanowska.

– Co tak naprawdę kryje w sobie kobieta? Co pokazuje na zewnątrz, a co skrywa w środku? W jaki sposób przeżywa swoje rozterki i problemy życiowe. Czy i kiedy przekroczy swoją granicę wytrzymałości … i co z tego wyniknie…? Czy od tego w ogóle można się uwolnić? – pytają aktorki i współautorki Joanna Stanowska i Patrycja Czyżewska.

Spektakl to zmaganie dwóch kobiecych światów, dwóch światów. Nie jest to jednak powiastka filozoficzna, ale krwiste widowisko, z groteską i humorem.

Występują: Joanna Stanowska i Patrycja Czyżewska, opieka artystyczna Mariusz Pogonowski. 

Wstęp: 10 zł – bilety w bileterii POKiS, ul. Tumska 9 A oraz on-line: http://www.pokis.infoserw.pl/ Rezerwacja telefoniczna: 669 998 609 (spektakl odbędzie się po zebraniu min. 20 osób).

Materiał POKiS.