Piłkarze nożni Wisły przegrali sparing z Olimpią Grudziądz

Podopieczni Marcina Kaczmarka ulegli pierwszoligowej Olimpii Grudziądz 1:2 (1:1). Gola dla nafciarzy zdobył Filip Burkhardt.

Gol na 1:0 dla gospodarzy padł już w 7. minucie meczu. Złe wybicie Seweryna Kiełpina wykorzystał Łukasz Suchocki, który podał do Macieja Kowalczyka, a ten strzelił pierwszą bramkę dla biało-zielonych. Na wyrównanie czekaliśmy do 31. minuty. Piłka po strzale z 17. metrów uderzona przez Filipa Burkhardta zmusiła Michała Wróbla do kapitulacji. Zwycięski gol dla Olimpii padł w 67. minucie meczu. Wisła zaliczyła stratę na rzecz Adama Cieślińskiego, który bardzo dobrze rozegrał akcję dograł do Marcina Smolińskiego, a ten świetnie umieścił piłkę w siatce.

Wisła Płock – Olimpia Grudziądz 1:2 (1:1)

Bramki: Wisła – Burkhardt (31.); Olimpia – Kowalczyk (7.), Smoliński (67.)

Wisła: Kiełpin – Hiszpański, Magdoń, Sielewski, Hempel – Janus, Góralski, Wlazło, Burkhardt, Kaczmarek – Krzywicki

II połowa: Szczepankiewicz – Stefańczyk, Sielewski, Radić, Abramowicz – Kacprzycki, Góralski, Wlazło, Dziedzic, Grudzień – Sekulski